Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > UTS714D18S
Permintaan Quote
Melayu
5402173Image UTS714D18S.Souriau Connection Technology
UTS714D18S
Dalam stok
25+
  • Nombor Bahagian
    UTS714D18S
  • Penerangan
    CONN RCPT FMALE 18POS GOLD SLDR
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    250V
  • penamatan
    Solder
  • Shell Saiz - Insert
    14-18
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Jawatan
    18
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • pemasangan Ciri
    Bulkhead - Front Side Nut
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Penerangan terperinci
    18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
  • Rating Semasa
    4A