Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > UTS714E18P
Permintaan Quote
Melayu
7056668Image UTS714E18P.Souriau Connection Technology
UTS714E18P
Dalam stok
25+
  • Nombor Bahagian
    UTS714E18P
  • Penerangan
    CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    250V
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell Saiz - Insert
    14-18
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Jawatan
    18
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • pemasangan Ciri
    Bulkhead - Front Side Nut
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Penerangan terperinci
    18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
  • Rating Semasa
    4A