Rumah > Produk > Kapasitor > Perapi, Kapasitor boleh ubah > GGC8R516
Permintaan Quote
Melayu
106135
GGC8R516
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GGC8R516
  • Penerangan
    CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 750V TH
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    750V
  • Saiz / Dimensi
    0.250" Dia (6.35mm)
  • Siri
    PISTONCAP®
  • Q @ Freq
    500 @ 20MHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.562" (14.27mm)
  • ciri-ciri
    General Purpose
  • Bahan dielektrik
    Glass
  • Penerangan terperinci
    0.8 ~ 8.5pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole
  • kemuatan Range
    0.8 ~ 8.5pF