Rumah > Produk > Kapasitor > Perapi, Kapasitor boleh ubah > GGP30000
Permintaan Quote
Melayu
GGP30000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GGP30000
  • Penerangan
    CAP TRIMMER 0.8-30PF 750V
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    750V
  • Saiz / Dimensi
    0.312" Dia (7.92mm)
  • Siri
    PISTONCAP®
  • Q @ Freq
    350 @ 20MHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    User Defined
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.594" (40.49mm)
  • ciri-ciri
    General Purpose
  • Bahan dielektrik
    Glass
  • Penerangan terperinci
    0.8 ~ 30pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined
  • kemuatan Range
    0.8 ~ 30pF