Rumah > Produk > Kapasitor > Perapi, Kapasitor boleh ubah > GGV12031
Permintaan Quote
Melayu
GGV12031
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GGV12031
  • Penerangan
    CAP TRIMMER 0.8-12PF 1250V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    1250V
  • Saiz / Dimensi
    0.312" Dia (7.92mm)
  • Siri
    PISTONCAP®
  • Q @ Freq
    500 @ 20MHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.837" (21.30mm)
  • ciri-ciri
    Sealed
  • Bahan dielektrik
    Glass
  • Penerangan terperinci
    0.8 ~ 12pF Trimmer Capacitor 1250V Top Surface Mount
  • kemuatan Range
    0.8 ~ 12pF