Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > GLSV6R800
Permintaan Quote
Melayu
GLSV6R800
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GLSV6R800
  • Penerangan
    FIXED IND 6.8UH SMD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Jenis
    Molded
  • Toleransi
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SURFCOIL® GLSV
  • penilaian
  • Q @ Freq
    30 @ 5MHz
  • Pakej / Kes
    Nonstandard, 6 Lead
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1MHz
  • inductance
    6.8µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.205" (5.20mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    6.8µH Unshielded Molded Inductor Nonstandard, 6 Lead