Rumah > Produk > Kapasitor > Perapi, Kapasitor boleh ubah > GYC65004
Permintaan Quote
Melayu
914424Image GYC65004.Sprague Goodman
GYC65004
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GYC65004
  • Penerangan
    CAP TRIMMER 4.5-65PF 100V TH
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Saiz / Dimensi
    0.433" Dia (11.00mm)
  • Siri
    FILMTRIM®
  • Q @ Freq
    1000 @ 1MHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    GYC65004-ND
    SG9149
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.402" (10.20mm)
  • ciri-ciri
    General Purpose
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP)
  • Penerangan terperinci
    4.5 ~ 65pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole
  • kemuatan Range
    4.5 ~ 65pF