Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > BR1FBR100
Permintaan Quote
Melayu
BR1FBR100
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BR1FBR100
  • Penerangan
    RES 0.1 OHM 1W 1%
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.450" L x 0.065" W (11.43mm x 1.65mm)
  • Siri
    BR
  • Mod panel
    100 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    BR 1 .1 1% B
    BR1.1FB
    BR1.1FB-ND
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 350°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.300" (7.62mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    100 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Metal Foil