Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > CF12JA3R00
Permintaan Quote
Melayu
5339014Image CF12JA3R00.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JA3R00
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CF12JA3R00
  • Penerangan
    RES 3 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±400ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
  • Siri
    CF
  • Mod panel
    3 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    CF 1/2 3 5% T
    CF1/235%T
    CF1/235%T-ND
    CF1/23JT
    CF1/23JT-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    3 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film