Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > CF12JA9K10
Permintaan Quote
Melayu
CF12JA9K10
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    CF12JA9K10
  • Penerangan
    RES 9.1K OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    0/ -400ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
  • Mod panel
    9.1 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Penerangan terperinci
    9.1 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film