Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > CF14JA390K
Permintaan Quote
Melayu
3169974Image CF14JA390K.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JA390K
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CF14JA390K
  • Penerangan
    RES 390K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    0/ -850ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Siri
    CF
  • Mod panel
    390 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    CF 1/4 390K 5% T