Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > CF14JT11M0
Permintaan Quote
Melayu
219379Image CF14JT11M0.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT11M0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CF14JT11M0
  • Penerangan
    RES 11M OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    0/ -1500ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Siri
    CF
  • Mod panel
    11 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    CF 1/4 11M 5% R