Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > CF14JT56K0
Permintaan Quote
Melayu
2752759Image CF14JT56K0.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT56K0
  • Nombor Bahagian
    CF14JT56K0
  • Penerangan
    RES 56K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    0/ -500ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Mod panel
    56 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Nama lain
    CF 1/4 56K 5% R