Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > CF18JT210K
Permintaan Quote
Melayu
116489Image CF18JT210K.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT210K
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    CF18JT210K
  • Penerangan
    RES 210K OHM 1/8W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    0/ -850ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
  • Mod panel
    210 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Penerangan terperinci
    210 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film