Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > CF1JT68R0
Permintaan Quote
Melayu
875456Image CF1JT68R0.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT68R0
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    CF1JT68R0
  • Penerangan
    RES 68 OHM 1W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    0/ -400ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Mod panel
    68 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    CF 1 68 5% R
    CF1685%R
    CF1685%R-ND
    CF168JR
    CF168JR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Penerangan terperinci
    68 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film