Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > CFM12JA4K70
Permintaan Quote
Melayu
4896956Image CFM12JA4K70.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JA4K70
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CFM12JA4K70
  • Penerangan
    RES 4.7K OHM 1/2W 5% CF MINI
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    0/ -400ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
  • Siri
    CFM
  • Mod panel
    4.7 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    CFM 1/2 4.7K 5% T