Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > CFM12JT1M10
Permintaan Quote
Melayu
6648389Image CFM12JT1M10.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT1M10
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CFM12JT1M10
  • Penerangan
    RES 1.1M OHM 1/2W 5% CF MINI
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    0/ -1500ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
  • Siri
    CFM
  • Mod panel
    1.1 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    CFM 1/2 1.1M 5% R
    S1.1MHTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1.1 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film