Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > CFM14JA12R0
Permintaan Quote
Melayu
2983460Image CFM14JA12R0.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JA12R0
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    CFM14JA12R0
  • Penerangan
    RES 12 OHM 1/4W 5% CF MINI
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    0/ -400ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
  • Mod panel
    12 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    CFM 1/4 12 5% T