Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CSM2512FT50L0
Permintaan Quote
Melayu
CSM2512FT50L0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CSM2512FT50L0
  • Penerangan
    RES 0.05 OHM 1% 3W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±75ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
  • Siri
    CSM
  • Mod panel
    50 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 170°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    50 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil