Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CSNL2010FT18L0
Permintaan Quote
Melayu
CSNL2010FT18L0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CSNL2010FT18L0
  • Penerangan
    RES 0.018 OHM 1% 1.5W 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2010
  • Saiz / Dimensi
    0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
  • Siri
    CSNL
  • Mod panel
    18 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1.5W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 170°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense, Moisture Resistant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    18 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil