Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CSR0603FKR150
Permintaan Quote
Melayu
14085Image CSR0603FKR150.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0603FKR150
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    CSR0603FKR150
  • Penerangan
    RES 0.15 OHM 1% 1/8W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±300ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Mod panel
    150 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Nama lain
    CSR 1/8 0.15 1% I