Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CSR0603JKR400
Permintaan Quote
Melayu
CSR0603JKR400
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    CSR0603JKR400
  • Penerangan
    RES 0.4 OHM 5% 1/8W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±300ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Mod panel
    400 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    400 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film