Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CSR0805FKR820
Permintaan Quote
Melayu
4975989Image CSR0805FKR820.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805FKR820
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    CSR0805FKR820
  • Penerangan
    RES 0.82 OHM 1% 1/4W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    820 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    CSR 1/4 0.82 1% I