Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CSR0805JT82L0
Permintaan Quote
Melayu
5965767Image CSR0805JT82L0.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805JT82L0
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    CSR0805JT82L0
  • Penerangan
    RES 0.082 OHM 5% 1/4W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    82 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
    0805 (2012 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    82 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film