Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CSR0805JTR500
Permintaan Quote
Melayu
4366443Image CSR0805JTR500.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805JTR500
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    CSR0805JTR500
  • Penerangan
    RES 0.5 OHM 5% 1/4W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
    CSR
  • Mod panel
    500 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    500 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film