Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CSR1206JK39L0
Permintaan Quote
Melayu
CSR1206JK39L0
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    CSR1206JK39L0
  • Penerangan
    RES 0.039 OHM 5% 1/2W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Mod panel
    39 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    39 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film