Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CSR1225FK27L0
Permintaan Quote
Melayu
CSR1225FK27L0
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    CSR1225FK27L0
  • Penerangan
    RES 0.027 OHM 1% 3W 2512 WIDE
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±150ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1225
  • Saiz / Dimensi
    0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
  • Mod panel
    27 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • Pakej / Kes
    Wide 2512 (6432 Metric), 1225
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.041" (1.05mm)
  • Penerangan terperinci
    27 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film