Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CSRN2512JKR300
Permintaan Quote
Melayu
1396461Image CSRN2512JKR300.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512JKR300
  • Nombor Bahagian
    CSRN2512JKR300
  • Penerangan
    RES 0.3 OHM 5% 2W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
  • Mod panel
    300 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Nama lain
    CSRN 2 0.3 5% I