Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CSRN2512JTR430
Permintaan Quote
Melayu
CSRN2512JTR430
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    CSRN2512JTR430
  • Penerangan
    RES 0.43 OHM 5% 2W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
  • Mod panel
    430 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    430 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film