Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > HDM14JT6R80
Permintaan Quote
Melayu
1024446Image HDM14JT6R80.Stackpole Electronics, Inc.
HDM14JT6R80
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    HDM14JT6R80
  • Penerangan
    RES 6.8 OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    -500/ +350ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
  • Siri
    HDM
  • Mod panel
    6.8 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    6.8 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film