Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > HMC0402JT33M0
Permintaan Quote
Melayu
6781220Image HMC0402JT33M0.Stackpole Electronics, Inc.
HMC0402JT33M0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    HMC0402JT33M0
  • Penerangan
    RES 33M OHM 5% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±400ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0402
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Siri
    HMC
  • Mod panel
    33 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    0402 (1005 Metric)
  • Nama lain
    HMC0402JT33M0CT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    33 MOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film