Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > HMC0805JT56M0
Permintaan Quote
Melayu
3703915Image HMC0805JT56M0.Stackpole Electronics, Inc.
HMC0805JT56M0
  • Nombor Bahagian
    HMC0805JT56M0
  • Penerangan
    RES 56M OHM 5% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±400ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    56 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Penerangan terperinci
    56 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film