Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > HMC1210JT22M0
Permintaan Quote
Melayu
HMC1210JT22M0
  • Nombor Bahagian
    HMC1210JT22M0
  • Penerangan
    RES 22M OHM 5% 1/3W 1210
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±400ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1210
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
  • Mod panel
    22 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.333W, 1/3W
  • Pakej / Kes
    1210 (3125 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    22 MOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3125 Metric) Thick Film