Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > HVA12JA10M0
Permintaan Quote
Melayu
HVA12JA10M0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    HVA12JA10M0
  • Penerangan
    RES 10M OHM 1.2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
  • Siri
    HVA
  • Mod panel
    10 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    1.2W
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 125°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    High Voltage
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    10 MOhms ±5% 1.2W Through Hole Resistor Axial High Voltage Metal Film