Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > HVCB1206FDD50K0
Permintaan Quote
Melayu
5983703Image HVCB1206FDD50K0.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB1206FDD50K0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    HVCB1206FDD50K0
  • Penerangan
    RES 50K OHM 1% 1/3W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Siri
    HVC
  • Mod panel
    50 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.333W, 1/3W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    HVCB1206FDD50K0TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.030" (0.75mm)
  • ciri-ciri
    High Voltage, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    50 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film