Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > HVCB2010FKL301K
Permintaan Quote
Melayu
HVCB2010FKL301K
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    HVCB2010FKL301K
  • Penerangan
    RES 301K OHM 1% 1W 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2010
  • Saiz / Dimensi
    0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
  • Mod panel
    301 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.030" (0.76mm)
  • ciri-ciri
    High Voltage, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    301 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film