Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > HVCB2512FKD100K
Permintaan Quote
Melayu
6425888Image HVCB2512FKD100K.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2512FKD100K
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    HVCB2512FKD100K
  • Penerangan
    RES 100K OHM 1% 2W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
  • Mod panel
    100 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Nama lain
    HVCB 2512 T1 100K 1% I