Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > HVCB2512FTC499K
Permintaan Quote
Melayu
HVCB2512FTC499K
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    HVCB2512FTC499K
  • Penerangan
    RES 499K OHM 1% 2W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
  • Siri
    HVC
  • Mod panel
    499 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.030" (0.76mm)
  • ciri-ciri
    High Voltage, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    499 kOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film