Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > MLFM1JTC470R
Permintaan Quote
Melayu
158284
MLFM1JTC470R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MLFM1JTC470R
  • Penerangan
    RES 470 OHM 5% 1W MELF 0207
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Siri
    MLFM
  • Mod panel
    470 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    MELF, 0207
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    470 Ohms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film