Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > NKAL250FB1R00
Permintaan Quote
Melayu
5817432Image NKAL250FB1R00.Stackpole Electronics, Inc.
NKAL250FB1R00
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
30+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    NKAL250FB1R00
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 1 OHM 1% 250W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    4.500" L x 3.000" W (114.30mm x 76.20mm)
  • Siri
    KAL
  • Mod panel
    1 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    250W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial, Box
  • Nama lain
    NKAL 250 1 1% B-ND
    NKAL501FB
    NKAL501FB-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • pemasangan Ciri
    Flanges
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Style Lead
    Solder Lugs
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.224" (56.50mm)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant, Non-Inductive
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1 Ohms ±1% 250W Wirewound Chassis Mount Resistor