Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > NWW5JT1K20
Permintaan Quote
Melayu
660193Image NWW5JT1K20.Stackpole Electronics, Inc.
NWW5JT1K20
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    NWW5JT1K20
  • Penerangan
    RES 1.2K OHM 5W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
  • Siri
    WW
  • Mod panel
    1.2 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    5W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    NWW 5 1.2K 5% R