Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > RACF164DJT110K
Permintaan Quote
Melayu
5462969Image RACF164DJT110K.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DJT110K
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RACF164DJT110K
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 110K OHM 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Siri
    RACF
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    110k
  • Power Per Element
    62.5mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
  • Nama lain
    RAC 164D 110K 5% R