Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > RACF408MJT680R
Permintaan Quote
Melayu
1547432Image RACF408MJT680R.Stackpole Electronics, Inc.
RACF408MJT680R
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    RACF408MJT680R
  • Penerangan
    RES ARRAY 8 RES 680 OHM 1608
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
  • Siri
    RACF
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    680
  • Power Per Element
    62.5mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1608, Concave, Long Side Terminals
  • Nama lain
    RAC 408M 680 5% R