Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > RAVF104DJT11R0
Permintaan Quote
Melayu
6627476Image RAVF104DJT11R0.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DJT11R0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RAVF104DJT11R0
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 11 OHM 0804
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
  • Siri
    RAVF
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    11
  • Power Per Element
    62.5mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0804, Convex, Long Side Terminals
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Perintang
    4
  • Bilangan Pins
    8
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.020" (0.50mm)
  • Penerangan terperinci
    11 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals