Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > RAVF104DJT4K70
Permintaan Quote
Melayu
1600612Image RAVF104DJT4K70.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DJT4K70
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RAVF104DJT4K70
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 0804
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
  • Rintangan (ohm)
    4.7k
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Pakej / Kes
    0804, Convex, Long Side Terminals
  • Nama lain
    RAV 104D 4.7K 5% R