Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > RAVF162DJT220K
Permintaan Quote
Melayu
1781727Image RAVF162DJT220K.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF162DJT220K
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RAVF162DJT220K
  • Penerangan
    RES ARRAY 2 RES 220K OHM 0606
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
  • Rintangan (ohm)
    220k
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Pakej / Kes
    0606 (1616 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • Nama lain
    RAV 162D 220K 5% R