Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > RAVF164DJT1K50
Permintaan Quote
Melayu
2549625Image RAVF164DJT1K50.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DJT1K50
  • Nombor Bahagian
    RAVF164DJT1K50
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Rintangan (ohm)
    1.5k
  • Power Per Element
    62.5mW
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • Nama lain
    RAVF 164D 1.5K 5% R
    RAVF164DJT1K50CT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Perintang
    4
  • Bilangan Pins
    8
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Penerangan terperinci
    1.5k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals