Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > RAVF164DJT76K0
Permintaan Quote
Melayu
5142899Image RAVF164DJT76K0.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DJT76K0
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RAVF164DJT76K0
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 76K OHM 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Rintangan (ohm)
    76k
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Perintang
    4
  • Bilangan Pins
    8
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Penerangan terperinci
    76k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals