Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RC12JT620R
Permintaan Quote
Melayu
4515256Image RC12JT620R.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JT620R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RC12JT620R
  • Penerangan
    RES 620 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
  • Siri
    RC
  • Mod panel
    620 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RC 1/2 620 5% R