Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RC14JT62K0
Permintaan Quote
Melayu
93387Image RC14JT62K0.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JT62K0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RC14JT62K0
  • Penerangan
    RES 62K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Siri
    RC
  • Mod panel
    62 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RC 1/4 62K 5% R